Skip to main content

Ne všechny firmy mají možnost investovat do nákladných televizních reklam. Ale každá firma má možnost investovat do kvalitního reklamního textilu. Od triček pro zaměstnance až po elegantní polokošile pro schůzky s klienty – je to praktická a stylová cesta, jak zvýšit povědomí o vašem brandu.

 

Ze zákazníků v ambasadory značky

Textilní reklama není jen o tom mít logo na tričku. Dejte vašim zákazníkům něco, co budou rádi nosit.

V době, kdy každý den vidíme stovky reklam, nabízí reklamní textil něco trvalejšího. Něco, co lidé jen tak nevyhodí, nebo prostě neodkliknou. Pokud někdo nosí vaše tričko, nosí i vaši značku. Na kávě s přáteli, na procházce v parku nebo na rodinném grilování. A to je ta nejlepší reklama – ta, která se stává součástí každodenního života.

Když srovnáme náklady na výrobu reklamního textilu s drahými televizními nebo rádiovými spoty, můžete často ušetřit (peníze i čas) a zároveň dosáhnout skvělých výsledků. Zejména pokud objednáváte větší množství oblečení (minimum je 20 kusů).

„Ať už potřebujete jen pár kusů, nebo celou sadu pro vaši firmu, jsme tady pro vás.  Nabízíme kvalitní textil, na který můžete být hrdí a který skvěle vypadá.“

Libor Kříž, majitel

reklamní oblečení ve volném čase muž v polokošili s logem firmy
slušivé reklamní oblečení

U triček to zdaleka nekončí

A proč by to měla být jen levná trička s potiskem? Hotely a restaurace si například oblíbily ručníky s výšivkou. Nejenže se stávají designovým doplňkem, ale také snižují pravděpodobnost, že hosté je odnesou jako „suvenýr“.

Hitem jsou, co se týče reklamního textilu, v poslední době polokošile. Elegantní, pohodlné a dostupné v široké paletě barev, nabízí ideální plátno pro vaše logo. A jsou vhodné i pro ty nejnáročnější z vás.

Nebojte, na své si rozhodně přijdou i sportovní nadšenci. Kvalitní sportovní oblečení z moderních funkčních materiálů s vaším logem může být skvělým doplňkem pro venkovní aktivity. Ať už je to firemní bunda, mikina s vlastní výšivkou, nebo termoprádlo, vaše značka bude vždy uprostřed dění.

 

Reklamní textil nemá hranice

Pokud jde o design reklamního textilu, tady jsou možnosti pro kreativitu opravdu široké. V podstatě bez hranic. Můžete experimentovat s barvami, slogany, grafikou a dalšími prvky, které reprezentují vaši značku.

Pokud jde o techniky zdobení, ani tady v podstatě neexistují limity. Pomůžeme vám vybrat tu nejlepší variantu zdobení (obvykle jde o sítotisk, digitální tisk nebo strojní vyšívání) pro váš design a požadavky. Vždy se snažíme najít ten nejlepší možný poměr cena/výkon.

Máte raději jasnou představu o tom, jak bude výsledek vypadat? Zákazníkům posíláme fotku vzorku k odsouhlasení. Pokud chtějí produkt fyzicky zkontrolovat, můžeme zaslat vzorek fyzicky ke schválení.

Odlište se od konkurence a získejte loajální zákazníky

Ať plánujete cokoli – od veletrhů, přes firemní události, až po charitativní akce – reklamní textil je tou správnou volbou pro propagaci vaší značky. Zákazníci si váží autentických zážitků. Textilní reklama vám pomůže vyniknout v davu a lidé si vaši značku díky ní skvěle zapamatují.

Zkrátka je to mnohem víc než oblečení. Je to příležitost, jak se představit světu, jak ukázat svou originalitu a jak vytvořit trvalý dojem. Stačí jen trocha kreativity a kvalitní dodavatel.