Skip to main content

Chcete, aby každý na první dobrou věděl, „co jste zač“? Že patříte do sportovního týmu, nebo že jste teď spustili novou a naprosto skvělou značku? Přemýšlíte, jak posílit firemní brand a vyniknout v davu? Pak jsou nášivky přesně to, co hledáte. Kolik taková výroba nášivek stojí a co všechno se dá vymyslet?

Ukažte světu, že máte příběh

Nášivky jsou pořád v kurzu. Jednak proto, že jsou flexibilní – hodí prakticky na jakýkoliv textil (nejčastěji je přišíváme na kšiltovky, batohy a bundy všeho druhu) a také proto, že vás nelimitují ani pokud jde o motiv. Rozhodně můžou být hodně kreativní. Je tak jen na vás, jestli a jak moc chcete experimentovat s designem, barvami, materiály a tvary.

 

Při výrobě nášivky jde o to si s ní „pohrát“

Řekněme si to narovinu – ona není nášivka jako nášivka. V čem spočívá ten hlavní rozdíl mezi kvalitní nášivkou a tou nekvalitní? Dá se říct, že „jen“ ve třech věcech:

  • ve správně zvolené technologii (někdy například nelze detail motivu vyšít, a tak musíme vybrat nejlepší možnou variantu – například kombinaci nášivky s tiskem),
  • kvalitě zpracování (zodpovědném a pečlivém vyvzorování motivu)
  • a následné péči (zákazníkům radíme, jak oblečení s nášivkami prát a sušit, aby se zabránilo poškození vláken a barvy nášivky).
výroba nášivky je o technologii a pečlivém vzorkování
výroba nášivek pro státní správu

Typy nášivek a jejich použití

Kromě zkušeností (za 30 let jsme jich nasbírali vážně hodně) a toho, že se zákazníkovi snažíme vždy poradit a vybrat tu nejvhodnější variantu zdobení, je naší silnou stránkou technologie. Právě ta nám dovoluje dělat nové výrobky a zkoušet nové věci. Takže co všechno pro vás můžeme udělat?

  • Vyšívané nášivky jsou prostě evergreen. Bohatý, texturovaný vzhled je ideální pro firemní loga, skautské insignie, nebo policejní, hasičské a vojenské uniformy. Protože jde o nejodolnější formu brandingu, hodí se pro venkovní oblečení a pracovní uniformy. Pro státní správu nejčastěji vyrábíme nášivky na suchý zip.
  • Tištěné nášivky jsou velmi univerzální a oblíbené pro to, jak věrně a detailně dokáží zobrazit předlohu. Na nášivce tak můžete mít třeba fotografii, nebo nápis s opravdu malým textem.
  • Aktuálně jsou u nás docela hitem nášivky, při jejichž výrobě kombinujeme technologii sublimačního tisku s výšivkou. Tak vznikají nášivky s trochu jiným efektem. Najednou totiž můžeme používat barevné přechody a drobná písmenka, což je s výšivkou samotnou nemožné. A často vychází hezky i cenově.
  • Reflexní nášivky zlepšují viditelnost a bezpečnost v noci nebo za špatných světelných podmínek. Jsou ideální pro pracovní oděvy, sportovní oblečení a školní batohy, kde je důležitá bezpečnost.
  • 3D nášivky, které jsou populární u sportovních týmů a značek s outdoorovým vybavením a firem, které zajišťují merch. V drtivé většině případů umisťujeme 3D výšivku na kšiltovky.
  • Když už jsme u těch specialit, pro dobrodruhy tělem i duší vyrábíme nášivky opatřené speciální voděodolnou a nešpinivou vrstvou.
výroba nášivek pro sdružení dobrovolných hasičů Osiky domovenka pro hasiče
3D výšivka firemního loga Kříž na kšiltovce

Máte obavy, že objednané nášivky nebudou odpovídat Vaší představě?

Rádi Vám pošleme vzorky pro představu o provedení, ať přesně víte, kterou úpravu nášivky zvolit.

Tak vybírejte, diskutujte, a když si náhodou nebudete vědět rady, můžete se na nás obrátit.