Skip to main content

Výšivky a nášivky na textil a oblečení

Nášivka je oblíbenou formou zdobení textilu. Hodí se téměř na všechny druhy textilu a jeho doplňků. Velkou výhodou nášivky je možnost dodat motiv zákazníkovi samostatně. Jelikož na zadní straně nášivky bývá zpravidla podžehlovací fólie, může si v některých případech zákazník motiv například na tričko, či kšiltovku aplikovat sám. Nejvhodnější variantou je ale po přižehlení na textil ještě nášivku přišít po jejím obvodu. Nášivka má vždy vyšívaný rámeček.

Hlavní přednosti technologie

  • univerzální použití
  • vysoká trvanlivost
  • možnost přižehlení na různé typy textilu
Vyšívací stroje Tajima ve firmě Kříž

Nášivka s tiskem

V případě, kdy motiv neumožňuje vyrobit nášivku celovyšívanou (příliš mnoho barev, či barevných přechodů), je možnost dodat nášivku sublimovanou, tedy nášivku s tiskem. Na matném či lesklém podkladu je pak vytištěný požadovaný motiv a kolem opět vyšívaný rámeček.

Znak České republiky nášivka sublimační tisk
Nášivka kombinace tisku a výšivky znak české republiky

Kombinace výšivky a tisku

Nejkreativnější variantou je nášivka v kombinaci výšivky a tisku. Zde je možné natisknout například pouze pozadí nášivky a text nebo hlavní logo může být vyšívané. Pro tento poslední typ úpravy musí být opět vyhovující grafické provedení a i zde záleží na posouzení našeho vzorkaře.

Logo Kříž

Poptávkový formulář

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů