Skip to main content

Každá úspěšná akce stojí na detailní přípravě. Ať už jde o koncert, výročí sportovního klubu, dobrovolných hasičů, firmy nebo třeba běh pro dobrou věc. Hledání spolehlivého dodavatele, který zajistí oblečení za rozumné ceny, může být ale časově docela náročné. Víme, jak je důležité, aby všechno klaplo. Proto dodáváme levně nejen trička s vlastním potiskem, nebo výšivkou, ale v obrandujeme v podstatě cokoliv, co vás napadne. Tak, abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější – na vaši akci.

Vlastní design, přátelská cena: levná trička s vlastním potiskem

Zastavte se a zkuste popřemýšlet o tom, co dělá akci vyjímečnou. V čem je ta magie? Podle nás je to ten neopakovatelný pocit sounáležitosti. A tričko, klidně i levnější a s jednoduchým potiskem, které si může účastník sportovní nebo dobročinné akce odnést s sebou domů pak funguje jako nosič vzpomínek.

Nicméně všichni víme, jak náročné je občas skloubit emoce s praktickými požadavky. Zvlášť když jde o cenu.

Proto pro vás navrhneme vhodné řešení pro každý rozpočet

Proč si vybrat nás?

Nabídneme vám textil odpovídající potřebám a účelu použití

Většina organizátorů nás poptává přímo kvůli kvalitě a ceně. Naše trička, mikiny, kšiltovky jsou stylové, pohodlné a vhodné jak na firemní nebo volnočasové akce, tak pro každodenní nošení. A rozhodně to nemusí být nijak extrémně kreativní, i když i to umíme.

Rádi si vezmeme na starosti výběr konkrétního oblečení. Máme spoustu zkušeností a umíme doporučit nejvhodnější textil a technologii (typ potisku) přesně podle toho, co s oblečením plánujete.

U nás dostanete full servis s doručením do 14 dnů. A jak už jsme říkali – rozhodně to nemusí být drahé. Levnější varianta ve finále účel splní (textil bude na akci, na fotkách) a na běhání, nebo na doma bude sloužit i příštích pár let.

Jsme flexibilní

Dodáváme oblečení od 20 kusů výše. Chystali jsme reklamní textil pro malý turistický spolek (trička s jednobarevným potiskem na rameno a na prso) i na velké akce pro stovky lidí. Pokud jste malý spolek či skupina, stačí, když nám pošlete tabulku velikostí a my se o zbytek postaráme.

 

Nabízíme komplexní služby

Kromě pohodlných triček s vlastním potiskem vám můžeme dodat i textilní etikety, jezdce na zip, klíčenky, reklamní kšiltovky, snapbacky nebo třeba zimní čepice.

 

A jsme vážně rychlí

Do 14 dnů můžete mít trička s vlastním potiskem nebo výšivkou doma (nebo tam, kde potřebujete).

 

Přemýšlíte nad reklamním oblečením pro vaši akci?

Ať už potřebujete kreativní design nebo jednoduchý a levný potisk, jsme tu pro vás. A jedno je jisté – vždy dodáme textil s nápadem.

Jednodušší už to být nemůže.