Skip to main content

Řešit firemní dárky pro obchodní partnery či kolegy vážně není legrace. Jen těžko se zavděčíte a trefíte do vkusu všem. Nebo alespoň většině. A přitom může být takový dobře zvolený dárek taky klíčem k dlouhodobé a úspěšné spolupráci. Abychom vám ušetřili starosti s vymýšlením, připravili jsme pro vás pár osvědčených tipů na vánoční dárky pro obchodní partnery, které v koši určitě neskončí.

Hrnek, nebo propiska? Jen to ne!

Hrnečkům a klíčenkám už vážně odzvonilo. Chce to něco originálního. Nějaký dobrý nápad. Můžete projíždět na Googlu stránku po stránce a doufat, že vám něco padne do oka, nebo si najít někoho, kdo se vyzná a třeba i umí navrhnout něco, co nikdo jiný nemá! 

A přesně to je naše přednost.

A na co myslet při výběru dárků pro obchodní partnery a/nebo zaměstnance?

Především by měly být funkční po celý rok. Nadělte jim něco, co využijí nejen v práci, ale i ve volném čase. Třeba batoh s logem nebo mikina s originálním potiskem. I když možná máte omezený budget, vybírejte podle kvality, ne kvantity. A samozřejmě si nechte textil v barvách firmy obrandovat – vkusně a klidně i decentně.

Mimochodem věděli jste, že více než polovina příjemců dárků (52%) obchoduje s firmou poté, co obdrželi firemní dárek?

Firemní dárky
firemní set kšiltovka a polokošile s logem firmy - reklamní textil

A teď už ty slíbené tipy na dárky pro obchodní partnery

Však to znáte, šaty dělají člověka. Nejenže vám rádi doporučíme, jaký textil zvolit, ale také vám pomůžeme s designem a výběrem motivů na reklamní a firemní oblečení a merch. Co v poslední době letí?

 1. Rychleschnoucí ručníky
  Nepostradatelný doplněk na dovolenou, do fitka nebo na pláž. Na něj můžeme vygravírovat logo/motiv, opatřit jej etiketou a potisknout v podstatě jakkoliv a čímkoliv.
 2. Kšiltovky na míru
  Skvělý dárek pro obchodní partnery i kolegy, který zaručeně potěší. Můžete si vybrat z různých stylů a barev a přidat vlastní logo nebo motiv, který bude reprezentovat vaši firmu.
 3. Vtipné firemní ponožky
  Ponožek není nikdy dost. A i tady si můžete docela vyhrát s motivy a barvami a věřte nám, že se po nich jen zapráší.
 4. Deky s malou etiketou nebo decentní výšivkou.
 5. Moderní batohy s vkusným logem
  Hledáte něco 100 % praktického? S kvalitním batohem s vkusně zasazeným firemním logem, které bude vidět, ale nebude jako pěst na oko, nemůžete šlápnout vedle.
 6. Stylové mikiny s vlastním potiskem, nebo výšivkou.
  Mikiny s kapucí nebo bez, s moderním střihem a designem, jsou velmi populární a hodí se jako neformální, ale stylový dárek pro obchodní partnery i zaměstnance.
 7. Set nákrčníku, čepice a sportovní čelenky – vděčné, praktické, pohodlné a díky neutrální grafice doplňky jen tak nezapadnou na dno skříně. A když budete chtít trochu víc popustit uzdu fantazii, i s tím umíme pomoc.
 8. Je libo něco s přesahem?
  Co třeba trička NADOTEK? ​​Ty můžete pořídit dokonce i s vaším logem.
3D výšivka firemního loga Kříž na kšiltovce
obrandovaný rychleschnoucí ručník jako dárek pro obchodní partnery a klienty - s potiskem i gravírováním

Nepodceňujte sílu obalu, obzvlášť o Vánocích

Nechceme strašit, ale pomalu se to blíží a objednávat vánoční dárky pro obchodní partnery, nebo kolegy v listopadu je už tak trochu o nervy. Standardní doba dodání je totiž 14 dnů.

Jak zabalit dárek hezky, snadno a hlavně v souladu s firemním brandem? I s tím umíme pomoc. A navíc jsou ty látkové tašky eco!

Proč pro dárek pro obchodní partnery k nám?

Poradíme vám a pomůžeme navrhnout originální a kvalitní dárek, který potěší a splní (nebo třeba i překoná) očekávání.

Nemáte představu, jak ho obrandovat? Nenecháme vás v tom – naši grafici vám poradí při výběru barev, umístění, velikosti a v neposlední řadě také s celkovým vzhledem výšivky nebo potisku.

Navíc jsme docela rychlí – standardní termín dodání je 14 dní, takže se nemusíte bát, že by se přípravy nestihly.

Tak nám určitě napište a něco spolu vymyslíme.